Váš průvodce adidas Ultra Boost ST

Posted by admin 20/12/2017 0 Comment(s)

Pokud by vaše nohy mohly mluvit, bylo by to děsivé. Hrůzný. Věříme si, že vám řeknou skvělé věci o luxusně polstrovaném adidas Ultra Boost ST.


CO JSOU ZAČ:

Adidas Ultra Boost ST nabízí nejlepší z nejlepších v posilovacím polštáři a podpoře. V podstatě, pokud máte obrovské nároky na běžecké boty (a proč byste neměli?), Budou překročeny.
KDO JSOU PRO:


Pokud vaše nohy oblouk lehce nebo obě nohy ohebně dovnitř, pak tato obuv střední stabilita a maximální polštář je váš zápas. Chcete pohodlnou obuv, která bude na chvíli viset, nikoliv nejlehčí botu na trhu, která nenabízí dlouhou životnost (protože máte standardy, darn it!). A buďme upřímní, Boost je stylový ULTRA. Můžete ho nosit do práce, do obchodního centra, do baru nebo kdekoliv, aniž byste se museli starat o oslepování svých přátel a rodiny botami, které nemají chladu, pokud jde o to, aby byly módní dopředu.
PROČ JEŠTĚTE:


Znáte ty obrovské vzduchové matrace, které odvážlivci skočí na deset příběhů vysoko? To je to, co vypadá jako polštář v této botě: měkké, bezstarostné přistání pro nohy pokaždé, když narazíte na zem, ale aniž byste celý vyskočil z budovy. Chcete, aby plachý pocit adidas Boost polštář podpořil stabilní stabilitu. Počítejte s mezipodešví Boost, abyste nabízeli stejnou odrazovou energii od prvního dne mimo krabici až po stovky kilometrů po silnici. Nebude se to zhroutit ani nezapojit. Také oceníte lehký pruh, který se rozšiřuje, aby se šířil na špičkách a podešev s mokrým a suchým uchopením. V podstatě bude tato obuv Rick Roll vás. Nikdy vás nezklame, neběží ani nepustíte. Takže hádáme, že se to asi nikdy nevzdáte.


ÚROVEŇ CUSHION: Úroveň 5 Maximální tlumení
BARVA: Vsadíš se! 7 možností pro muže a 9 možností pro ženy
HMOTNOST: Muži 11,1 oz
                      Ženy 9,8 oz

Leave a Comment