Jak obléknout vaše boty Balenciaga Speed

Posted by admin 25/08/2018 0 Comment(s)


Mnoho mužů má dobrou sbírku obuvi, pokud je máte, nebo máte v úmyslu zahájit novou obuv v poslední době, můžete se podívat na dvě nové oblíbené boty, které jsou populární mezi nejoblíbenějšími lidmi.
NMD, kokosové boty jsou staromódní, boty Balenciaga Speed je nový favorit. Nedlouho předtím, mužské hvězdy na ulici stále stoupají na obrazovce kartáčů NMD, kokosové boty. Na boty Balenciaga Speed byla vynaložena bezobslužná snaha a vizuální prohlídka by měla být vítr.


Huang Xiaoming má na sobě sako Rick Owens na sobě "boty ponožek", které jsou oblíbené u Balenciagy.

"Ponožky boty" jednoduché černobílé barvy, neexistuje žádný high-tech patent, snad Quan Zhilong, možná jiný "cargo" král demonstrace, v krátkém, náhle oheň, stále více a více přílivu mužských hvězd jsou uvedeny na To je.


S TIPS: nosit černé tenisky Balenciaga Speed, upřednostňovat "černý" styl je nejjasnější a pak vybrat trend jednotlivých položek, jako je bombardovací bunda, box bunda, devět kalhot, jogging kalhoty.


Tipy: Nosit boty ponožky neznamená, že můžete nosit ponožky, zvolit proužkované modely, vlnové body, barevné popové ponožky ... ne okouzlující!


Tyto "Balenciaga Speed ​​Socks" jsou nejen jednoduché, ale také velmi minimalistické, takže je snadnější se s nimi vyrovnat. Na základě značky a přílivu lidí je velmi špičkové, aby odpovídalo oděvu, takže se tato obuv může rychle stát novým favoritem módního kruhu a je to pochopitelné.


Mnoho přílivů a blogerů to již ochutnalo. Získejte své vlastní odpovídající schopnosti s getBalenciaga Speed ​​a kalhoty:


Spárovaný s TIPS: Univerzální černé štíhlé džíny jsou nejjednodušší a nejobtížnější volbou.


S TIPY: Dítě, které tento trend sleduje, si to může vyzkoušet s letošními populárními pruhovanými sweatpants.


S TIPY: Zaveďte kalhoty, odhalujete tetované kotníky, jsou chladnější než odpovídající punčochy, máte osobnost!


S tipy: Balenciaga Speed ​​+ devítibodové modré džíny nejsou špatné.

Můžete také koupit pár ženských vstupenek, jako jsou Yang Mi, Tang Yan, Song Yi a další bohyně.


S TIPY: Když chlapci a dívky nosí boty na ponožkách, dovednosti odpovídajících kalhot jsou stejné. Stručně řečeno, je to nejjednodušší držet HOLD, ale také džíny s černým povrchem, devítibodové modré džíny a proužkované kalhoty.

Leave a Comment