BVG vyrábí tenisky s Adidas

Posted by admin 28/01/2018 0 Comment(s)


Příště někdo v metru reaguje na požadavek "Vlakové lístky prosím" s nohou napnutou ve vzduchu, nenechte se překvapit. Tato osoba zobrazuje jen svůj roční průkaz. Jak je to možné?


BVG v spolupráci s Adidas Originals vytiskne tenisky!
Bude mít typický vzor sedadla BVG jako konstrukční prvek a v jazyku integrovaný roční průkaz, který je skutečně platný v celém Berlíně (Tarifbereich AB) do 31. prosince 2018 v metru, autobusu, tramvaji nebo trajektu. "Každoroční průkaz je sladkostí, které dáváme sběratelům," říká mluvčí společnosti BVG Petra Reetzová k B.Z. Dále zdůrazňuje, že jízdenka je platná pouze v dopravních prostředcích BVG, a tudíž i v tzv. Tarifu na bydlení.


"Každý, kdo chce aktivně používat sezónní lístek, musí mít boty na nohou," říká Reetz, "jízdenka není platná, pokud se nosí jen jedna botka nebo někdo má boty v krabici" - je zřejmé, protože sběratelské tenisky přirozeně ztrácejí svou hodnotu.


Omezené vydání 500 párů pro tenisky BVG
Limitovaná edice 500 párů s názvem "EQT-Support 93 / Berlin" je k dispozici za 80 Euro v obvyklých velikostech. "Jak je to skvělé? Nyní jsou zde exkluzivní tenisky s oblíbeným vzorem sedadel BVG. Jsme si jisti, že tato obuv je pro Berlín velmi zvláštní. Je skvělé, že BVG, která slaví 90. narozeniny tohoto roku, se nyní stává předmětem kultu, "uvedl generální ředitel BVG Dr. Ing. Sigrid Nikutta ve zprávě.


Pro Till Jaglu, vrchní ředitel Adidas Originals, má Berlín také zvláštní status. "Město a jeho obyvatelé silně ovlivnily naši značku. (...) BVG miluje Berlín a spojuje lidi navzájem, to byl ideální výchozí bod pro tento omezený EQT 93/17 ".


Pokud chcete pár bot Adidas BVG, měli byste být brzy
Chcete-li zabezpečit "EQT-Support 93 / Berlin" za 80 EUR, měli byste být opraveni 16. ledna, kdy se prodává teniska v vlajkovém obchodě Adidas Originals v Mitte a Overkill v Kreuzbergu. "Vzhledem k tomu, že jsme obtěžováni fanoušky tenisky se žádostí, předpokládáme, že všechny boty se prodávají v den," říká mluvčí Reetz.

Leave a Comment