Aktualizace běžeckých obuvi Adidas Ultra Boost ATR

Posted by admin 23/07/2018 0 Comment(s)


Adidas Ultra Boost ATR je běžecká stezka, která je určena pro ty, kteří mají neutrální chůzi. Je vybavena sadou technologií, které jsou určeny k tomu, aby pomohly uživateli překonat terénní cesty s lehkostí a pohodlí. Příležitostný vzhled umožňuje použití kdykoli a kdekoliv.
Horní jednotka této běžecké boty používá kartuše. Je to měkká tkanina, která se podobá tkané látce. Jeho účelem je pohodlně obtékat nohu a současně zajišťovat prodyšnost. Použitá klec z TPU pomáhá udržovat nohu na místě.
Vlastní technologie odpružení je používána pro střední jednotku jednotky Adidas Ultra Boost ATR. Má pružnou povahu a snižuje nárazový šok generovaný při každém kroku. Sekce midfoot má dokonce i další podporu díky zařazení systému TORSION®.
Podrážka obsahuje upínací očka, které pomáhají běžci cestovat lehce. Nejsou moc agresivní, ale dokážou dobře uchopit zemi.


Adidas Ultra Boost velikost ATR a fit
Standardní schémata schématu byly použity při výrobě modelu Adidas Ultra Boost ATR. Běžeři mohou získat pravidelná měření, na která jsou zvyklí. Dostupná šířka pro verze muže a ženy je střední.


Podrážka
Jednotka podešve Adidas Ultra Boost ATR obsahuje pryž Continental ™. Tento materiál je odolný a je určen k ochraně zbytku jediné jednotky od abrazivní povahy stezek. Rovněž zajišťuje trakci, která je důležitá pro traversal.
STRETCHWEB je design, který umožňuje platformě být flexibilnější. Používá webový vzor, ​​který neomezuje potenciál střední nohy, aby se držel pohybu nohou nositele.


Mezipodešev
Booster ™ je pěnová technologie, která se používá u modelu Adidas Ultra Boost ATR. Tento pěnový materiál s plnou délkou je vyroben ze sloučení tisíců pelet TPU. Poskytuje pružnou a citlivou jízdu.
Umístěný uprostřed plošiny je systém TORSION®. Funguje jako základ, takže noha zůstane stabilní během běhu.


Horní
Primeknit je hlavní textilie značky Adidas Ultra Boost ATR. Tento látkový materiál pokrývá nohu bezpečně a pohodlně. To dokonce povzbuzuje vzduch k tomu, aby přirozeně vstoupil do boty, aby byl interiér co nejteklý a suchý.
Do střední a boční části horní části se přidávají klece TPU. Pomáhají zablokovat nohu na místě a zabraňovat tomu, aby se v chodbě pohybovala.
Vodová vrstva je tištěná překrytí, která je odolná vůči vodě. Umístěný ve spodní části horní jednotky působí jako bariéra proti infiltraci vody. Svršek není zcela vodotěsný, ale takový doplněk se může hodit pro ty, kteří chtějí běžet za mokra.


8 důvodů k nákupu
"Komfortní" bylo slovo, které bylo často používáno k popisu Adidas Ultra Boost ATR.
Tato obuv vypadala vizuálně přitažlivá, komentovala mnoho běžců.
Někteří spotřebitelé byli schopni tuto obuv používat náhodně a napsali, že to zůstává příjemné.
Vodorovná vrstva v dolní části síťoviny získala pozitivní poznámky, protože se účinně odvážela z vody.
Celková odolnost této obuvi získala chválu.
Běžec byl vnímavý systém tlumení ™, který naznačuje, že je to odrazná platforma, na kterou se mohou opřít nohy.
Tam byli spotřebitelé, kteří hlásili, že ochranná přední část boty zachránila prsty před nárazem z trosky.
Testery měly pocit, že Adidas Ultra Boost ATR je efektivní pro provoz na dlouhé vzdálenosti.

Leave a Comment