Adidas Yeezy Boost 350 V2 Boty

Posted by admin 28/12/2017 0 Comment(s)

 

Adidas Yeezy Boost 350 v2 - Kanye West a Adidas jako kreativní funkční jednotka. To, že tato kombinace způsobuje pocit, byla od samého počátku jasná. Kanye West a Adidas Original jsou koneckonců stylové, charismatické av neposlední řadě pro celé generace. Není divu, že se vynořil z této symbiotické a téměř výbušnou směs modelu Adidas Yeezy Boost, stanovuje nové standardy v tenisky vesmíru. Návrh je silně ovlivněn Kanyeovým rukopisem, ale bez toho, aby se vzdálil typickým prohlášením o stylu Adidas. Výrobce sportovních potřeb od společnosti Herzogenaurach také přinesl legendární technologii Boost do celé řady modelů; Kromě stylového faktoru se můžete těšit na maximální komfort.

 

Model Yeezy Boost 350 v2 rozšiřuje své předchozí dimenze díky své konstrukční technologické kombinaci
Zvláště Adidas Yeezy Boost 350 v2 listy, jako nejnovější model rodiny Yeezy, velmi formující a trvalý dojem. Kanye West zjevně využil tuto variantu velmi hluboko v kreativním pytlu triků. Výsledkem je inteligentní nízkopodlažní model, který je částečně vybaven silně zdůrazněným barevným proužkem a potisk SPLY-350. Tento styl je obecně založen na Yeezy Boost, 350. Kromě obvyklých barevných variant oklepávání módního návrháře a Adidas také přinesl ještě více zvláštní a omezené možnosti na trhu. Například Adidas Yeezy Zvyšte 350 v2 pánská - limitovaná edice nebo dokonce Yeezy Zvyšte 350 V2 x Gucci dámské - speciální edice 2017/18, z nichž oba obdrželi úspěšné aktualizaci stylu. Charakteristickým znakem modelů Yeezy Boost je prostě tato kombinace pokročilých technologií a stylové pohodě estetiky.

 

Adidas Yeezy Kanye West: Je to o vizi, vtipu a estetika Optical je každý model pro velmi zvláštní vize Kanye West: jednoduchost a nadčasovost. Se správným postojem a vášní, říká rapper, každý může udělat téměř cokoli bez příliš velké námahy - s velkou lehkostí. Nadčasovost amerického rapera, hudebního producenta, zpěváka a módního návrháře nejen vychází z nadčasového designu, ale také od předních technologií. Samozřejmě, tyto vize lze nalézt i v celém designu.

 

Bombastický start: První model byl za deset minut úplně vytištěn
Již Adidas Yeezy Boost750 přesvědčivé jako první model řady s téměř inovativní vizuální přítomnost. Plné semišové horní s dynamickou midfoot popruh herectví, full-zip na patě a inovativní Boost technologie jsou jen některé z důvodů, proč byl Adidas Yeezy Zesílení prodávaných na svém prvním prodeji po 10 minutách. Dokonce i celebrity kolem Kim Kardashian, Diddy a superhvězda Rihanna jsou mezi tvrdými fanoušky kolekce Yezzey Boost.

 

Ve srovnání s předchůdci modelů tenisky dosahují jemné elegance a dynamiky
Již v roce 2009 Kanye West ve spolupráci s firmou Nike společně navrhl návrh modelů Yeezy. Futuristický vzor byl kombinován s luxusními koženými aplikacemi a design připomínal klasickou basketbalovou obuv. Nyní, téměř o deset let později, celkový vzhled vypadá elegantněji, stylověji a poněkud výjimečně. Navíc technologie Boost ve vizuálně atraktivních teniskách nyní zajišťuje optimální uložení a maximální pohodlí při běhu a nošení.

 

Různé barvy a speciální detaily charakterizují celou kolekci
Zvláštností modelů Adidas Yeezy Boost jsou vždy přítomné, nové vylepšení a atributy, díky nimž je kolekce tak výjimečná. Například zhruba jeden model verze Yeezy Zvyšte 750 gumovou podrážku, která svítí ve tmě, zatímco Kanye West v roce 2015 publikoval Adidas Yeezy zvýšit 350 kombinovat klasický Mokkasin styl s kvalitní kůže, Primeknit a integrovaný boost stélkou. Také pokud jde o barvu, Adidas Yeezy Boost 350 nemá žádné omezení. Náš repertoár sahá od Turtle Dove v šedé nebo bílé přes černočerné modelu Pirate černé a olivově zelenou verzi měsíční horniny a světle hnědé Oxford Tan tenisek.

 

Adidas Yeezy Boost 350 V2: Více než běžná aktualizace modelu Yeezy Boost 350
Po Yeezy Zvyšte 350 Yeezy pak objevil 950 kachna loď před West Co. dal Adidas Yeezy Zvyšte 350 V2 nyní zcela nové standardy v tenisky scéně. Samozřejmě jsme zahrnovali i nové varianty v našem portfoliu. cítit se skvěle byste neměli, vzhledem k humbuk kolem Adidas Yeezy Zvyšte 350 V2 kolekce je stále všudypřítomný. Samotný propuštěn od června 2017 Yeezy Boost 350 V2 Zebra má opět skutečný Ru.

Leave a Comment