Adidas vydává UltraBOOST 19 Inline běžecké boty

Posted by admin 14/02/2019 0 Comment(s)


Adidas běžecké boty série Ultra BOOST 19 úžasné dílo, budou spolupracovat ruku v ruce s Lynx 19. února 2019 pro populární hvězdou na světové premiéře linie grand vernisáže aktivit UltraBOOST19. Další nová barevná kombinace UltraBOOST19 Dne 21. února 2019, v 0:00, byla světová premiéra "adidas Tmall Super Brand Day", která vedla většinu běžců do nové éry.


Běh je proces neustálého prasknutí. V životním cyklu rytmu každodenního tréninkového běhu, běžci mají dialog sami se sebou, dívat se na sebe v dechu a pocit rychlosti, prorazit sebe, byla kumulativní denní měnící se kousek po kousku, a nadále vytvářet, přetvářet běžící jádro, Nová éra běhu. Jejich běh v životě přivádí k životu a vytváří kreativnější život. Série běžeckých bot UltraBOOST19 interpretuje vzrušení každého běžce a pomáhá běžcům vytvořit okamžik stvoření. Proto projektant snížením horní celkový jas barev dělá boty pro každodenní stylu, ale béžová, červená, tmavě modrá trikolóra barevné kombinace ukázat low-key smysl pro módu běžců běžci, kteří pomáhají v každodenním cvičení může Trend ukazuje trend.


Adidas prolomit rutinu, spojujeme návrháři, vývojáři produktů a tisíce běžců z celého světa, aby se spojily tvůrčí proces běžecké boty, běžecké boty předefinovat designem potenciál „napadat sebe“ ducha běžce, jak lze vytvořit průběžný hru Vynikající boty, konečné zrodení běžeckých bot řady Ultra BOOST 19.


Série běžeckých bot značky Ultra BOOST 19 obsahuje dekonstrukční koncepci, která přetváří 17 komponent do čtyř čistých výkonových modulů. Optimalizovaný BOOST s materiálem asi 20% BOOST přináší větší odraz energie než předchozí UltraBOOST, aktualizovaný lehký systém proti otáčení (Torsion Spring) může být lépe uspokojen. stabilitu chodu potřebný při přistání; pletenou designu obuvi (Primeknit 360) vázaný běžec tempo, aby světlo a komfortní nožní pocit, patu a design paty pomocí 3D (3D pata Frame) Při setkávání se běžnými potřebami běžeckého vozu přináší obuv také širokou škálu přílivových ploch s elegantním designem, který je snadno použitelný. Adidas UltraBOOST19 Inline běžecká obuv bude odhalena 19. února 2019 při globálním zahájení "UltraBOOST19 New Era".

Leave a Comment