Adidas Ultra Boost Běhová Obuv: Nákrčník S 100% Posilováním A Prvotřídním Komfortem

Posted by admin 06/12/2017 0 Comment(s)


V únoru 2013 adidas přetvořil běžecké boty se spuštěním boostu - vysoce polstrované a citlivé mezipodešev tvořené z tavených TPU pelet. Boost se poprvé objevila v původním modelu Energy Boost. Od té doby, adidas vylepšil a rafinoval každý z jejich základních modelů běžeckých bot tak, aby byly kompatibilní s prémiovou mezipodešví.


Přestože většina většiny běžeckých bot Adidas byla vylepšena technologií Boost, žádný z nich neměl mezipodešvu tvořenou výhradně Boost. Všechny tyto modely měly nějaký podíl klasické pěnové pěny Supernova-adidas klasické pěny zabudované do boty.


Zbrusu nový adidas Ultra Boost, který bude k dispozici 27. února 2015, zvýší koncept Boost na nový echelon.


Díky dlouholetému výzkumu a velkým skokům v oblasti vývoje produktů bude adidas Ultra Boost nabízet běhounům 100% Boost mezipodešev. To znamená více odpružení a větší návratnost energie než to, co poskytuje Energie Boost (což byla adidas Boost-iest běžecká obuv dodnes).


Adidas Ultra Boost je každodenní neutrální trenér, který je vhodný pro všechny typy jízd, včetně maratónového tréninku a vyššího počtu kilometrů. Velikost 9 mužů váží 10,9 unce a velikost žen 7 váží 9,4 unce, a oba styly sedí na patě 10 mm paty-to-toe.


Špičková mezipodešev není jediným prvkem, díky němuž je tato obuv velmi pohodlná. adidas má začleněný bezproblémový zvršek značky Primeknit, který nejenom dodává pohodlí a flexibilitu, ale také dává topánce velmi módní vzhled. Také nová podešev Stretchweb byla spojena s mezipodešví, což umožnilo mezipodešví správně rozstřikovat a stříhat. Výsledkem je jízda, která je vysoce přizpůsobitelná různým typům kroků a terénům.


Tato obuv je navržena převážně pro jízdu na silnici, ačkoli může odolat světlu běžícímu po stezkách.


"Ultra Boost představuje 70 let úspěchů na trati, trasách a silnicích vytvořených v jedné obuvi," poznamenal technický zástupce společnosti adidas Daniel Ache.

Leave a Comment