adidas Ultra Boost 4.0 "Dark Mocha" Vydáváno 30. listopadu

Posted by admin 15/11/2017 0 Comment(s)

 

Adidas pokračuje v zavádění nových barevných odstínů ze čtvrté splátky populární rodiny Ultra Boost - adidas Ultra Boost 4.0. Nejnovější barevná sada, která má vypadat, obsahuje khaki a černě míchanou svrchní vrstvu Primeknit, která získala colorway název "Dark Mocha". Horní část "Dark Mocha" je překryta černou klecí a khaki patovou čepicí, všude na klasické bílé podpěře Boost. Tato nejnovější barevná barva bude zasahovat boty123.cz a vybrat si adidas maloobchodníky 30. listopadu.


Před koncem tohoto měsíce bude čtvrtá splátka adidas Ultra Boost konečně dostupná pro nákup. Ve velké míře bude obuv v oběhu v průběhu roku 2018. Přesto v listopadu se budeme věnovat iteraci "Mocha".

Míchání odstínů khaki a černé propletené v rozvíjejícím se tvaru Primeknit, který je podepřen nástroji TPU, a to také v černé, plné délce, která zajišťuje pohodlí a stabilitu. Samozřejmě, že 4.0 se podstatně neliší od svého předchůdce, přesto nové vzory nabízejí rozdíl pro to, co se ukáže jako kritická splátka v budoucnosti série.

Podívejte se blíže na adidas Ultra Boost 4.0 "Mocha" níže a chyťte pár dne 30. listopadu.


adidas Ultra Boost 4.0
Datum vydání: 30. listopadu 2017
180 dolarů
Kód stylu: BB6170

Leave a Comment