Adidas Ultra Boost Černé Fialové Zlato

Posted by admin 28/11/2017 0 Comment(s)
adidas odhalila nejnovější edice své výkonnostní řady běžeckých obuvi, nazývaná "největší běžecká obuv, kterou kdy udělali", Ultra Boost.


Adidas poprvé uvedla technologii Boost do světa v loňském roce s uvolněním silikety adizero Prime Boost - od té doby existují mnohé varianty běžecké obuvi, které obsahují novou technologii Boost. Pro jaro '15 adidas opět vylepšili a upravili předchozí návrhy, které vedly k jejich nejnovější siluetě Ultra Boost.


Adidas Ultra Boost se skládá z konstrukčního síťovinového svršku, známého jako Prime Knit, který umožňuje volně pohybovat nohu během pohybu. Díky konstrukci bootee s dodatečným komfortem poskytují plastové 3-pruhy klece na středním a postranním panelu stabilitu. Centrální část externí spony na podpatku byla vystřižena, aby se mohly správně pohybovat. adidas zvýšil procento Boost na siluetu, která nyní sedí v popředí boty, kde byla podrážka EVA na starších generacích řady Boost. Byla přidána energetická webová podešev využívající energii Stretch - to se přizpůsobuje pohybujícím se nohám.


Adidas Ultra Boost Core Black / Metallic Gold je nyní k dispozici v obchodech & online. Rozměry se pohybují od UK6 - UK11 (bez poloviny velikostí) za cenu 98 USD.

Leave a Comment