Adidas Superstar je retro klasická bota

Posted by admin 17/04/2019 0 Comment(s)

http://www.boty123.cz/image/Adidas-Superstar/damske-bezecke-boty-adidas-originals-superstar-lotus-print-ruzove-print-bily-b35881-384.jpg

 

Adidas Superstar je retro klasická bota, která byla populární po celou dobu a vždy byla oblíbená u lidí. Mezi nimi, Superstar 80s ukazuje svou dlouhodobou vitalitu v pouliční trendové kultuře poté, co byly odstraněny prvky raného pohybu. Adidas Originals Superstar 80s Deluxe OG je luxusní texturou původní repliky předků. K dispozici jsou čtyři první barevná schémata, jemné kožené materiály a výrazné tříbarevné prvky, které jsou bezesporu nejklasičtějším stylem.


Když jsme viděli adidas originals superstar 80s, mysleli jste na kultovní hlavu měkkýšů? Teď, když mluvíme o originálech adidas superstar 80s, podívejme se na seriál superstar. Narodil se v roce 1969 a je to první pár basketbalových bot, které kombinují celokožené tělo s gumovou špičkou. Superstar se poprvé objevila jako low-cut verze high-top basketbalové boty Pro Model, ale proto, že její jedinečný a nápadný tvar gumy toe je dobře známý a je známý jako "shelltoe" shell hlavu. Gumové špičky Superstar byly v té době velmi ochranné. V té době téměř 75% hráčů NBA nosilo Superstar. Později Adidas a rapová kombinace Run-D.M.C v té době tlačila superstar na nebývalou vlnu bláznivé módy.


Adidas Originals je na pokraji upuštění svého nového balíku „Handcrafted“ a vykopal tak hluboko do svého archivu. Skládá se z modelů Superstar i Campus, z nichž každý taktně vyhýbá odvážným barevným schématům, křiklavým výtiskům a všemu, co je mezi nimi. Odlitek Superstar v bílém a Campus oblečený v námořnictvu představuje vyšívaný design tří pruhů a luxusní zlatou folii siluetu, která se rozkládá po boku každého z nich.


Adidas originals superstar 80s je jednou z superstar bot a je také high-end boty pro Superstar. V současné době je verzí superstar spolupráce, zejména spolupráce s top designéry, preferovanou Superstar 80's. Adidas originals superstar 80s kombinuje prvky Superstar 1 a Superstar Vintage. Jazyk je tenký a dlouhý a je odstraněn "ADIDAS SUPERSTAR" pod unikátní botou Vintage. Unikátní štítek 80 na stélce má pořadové číslo na vnější straně a vzor na jazyku se liší od modelu Superstar 1. Je to retro. Zlatý standard. Ať už je to tělo boty nebo obrys podešve, originály adidas superstar 80s jsou stejné jako Vintage. Tělo vypadá štíhle, racionálně a retro.


Jako první značka, která aplikuje zvířecí potisky na tenisky, uvedla společnost Adidas na trh řadu "Snaker Skin" vyrobenou z prvotřídní kůže z hadů. Nejoblíbenější je adidas originály Superstar 80s "Woodland Snake" barevné schéma. Originály Adidas budou klasické. Velmi populární je kombinace tvaru boty a plnohodnotné kůže z hadího měřítka a zažloutlé mezipodešve a hlavy měkkýšů.

Leave a Comment