Adidas Stan Smith tenisky vypadají úžasně

Posted by admin 18/09/2018 0 Comment(s)

pro zcela shodný minimalistický styl, nezapomeňte se podívat na klasický Adidas Stan Smith - siluetu s nízkým profilem, kterou může každý fanoušek Adidas snadno rozpoznat. Tento model byl poprvé uveden do provozu v sedmdesátých letech a je přesně to, co byste si představovali, že tenisová obuv navržená v sedmdesátých letech vypadá - měkčí, lehčí, tenisová verze Superstar. Stan Smith je nejen vizuálně zjednodušený, ale ještě víc, je to pohodlná volba běžné obuvi, kterou budete rádi po celý den nosit. Je všestranný a trvanlivý a je oblíbeným davem, který trvale získává vysoké známky, s ohromujícími 60ti rendiemi (včetně mužských, ženských a dětských modelů), které se v současné době vyrábějí.


Bílá kůže horní
Co dělá Stan Smith jako rozpoznatelný pár tenisky je hladký a čistý kožený horní díl, který je bíle s minimálními ozdobami (jedinou popovou barvou je na patě). Jedná se o low-cut tenisky, inspirovaný tenisovými hrami a umožňuje snadný pohyb nohou, který oceníte, i když je chcete nosit pouze v příležitostných termínech nebo v kanceláři.


Komfort orientovaný
Tyto tenisky mohou vypadat úžasně, ale cítí se skvěle na nohou, což je zčásti důvod, proč jsou tak oblíbené už více než 40 let. Jazyk je vycpaný, aby se ujistil, že z šněrování není žádný tlak, obojek je vystřihován tak, aby nedocházelo k podráždění kotníku nebo Achilles, a vnitřní strana je lemována pravou kůží, aby vám poskytla měkký a prodyšný pocit.


Náklady a hodnota
Tyto boty, které stojí jen o trochu víc než adidas Superstar, nabízejí vynikající hodnotu, pokud hledáte klasický, retro vyhlížející tenisky. Přicházejí v několika barevných variantách, většinou na bílé barvě s popovou barvou na patě, a lze je snadno spárovat s jakýmkoliv oblečením. Jsou vybaveny orthoLite sockliner, který z nich dělá vynikající volbu pohodlí, což vám umožní mít pár bot Adidas, které můžete nosit téměř kdekoli.

Leave a Comment