Adidas NMD_XR1 Historie Příběhu

Posted by admin 15/03/2018 0 Comment(s)

 

Vedení trhu v odvětví tenisky není snadné. Adidas, značka, která je již více než 65 let, musela ve skutečnosti projít řadou obručí a skákat přes řadu plotek, aby přežila. Nedávno se však zdá, že nakonec přijali strategii, jak porazit svého dlouholetého protivníka a vyhrát vyčerpávající bitvu tohoto průmyslu.


Rok 2015 byl pro Adidas silným rokem. Během této doby byly představeny tech-packed výtvory jako Tubular, Ultra Boost a Yeezys. To byl také rok, kdy debutoval slavný seriál NMD. Spuštěna v prosinci 2015, tato řada se prodávala jako hotcakes bez nutnosti žádných reálných osobností.


NMD, krátký pro "Nomad, měl design ovlivněný třemi archivními modely, a to Micro Pacer, Boston Super a Rising Star. Tyto siluety nicméně zůstávají neznámé mnoha nadšencům tenisky. Samotný NMD, plný inovativních technologií a vyzařujících moderní estetiku, je schopen sepsat své jméno bez pomoci svých předků.


Tato řada od svého založení vydala řadu modelů, včetně NMD_XR1. Toto předání je však považováno za nejvíce podceňované. Odhalena v dubnu 2016, představovala technologii Primeknit a Boost, ale s klecí horní částí. Navzdory tomu, že je podhodnocena, tato obuv stále získává hodnocení 5 hvězdiček od fanoušků, kteří mají chuť nekonvenční.


Adidas NMD_XR1 Přirozený styl
Většina obuvi dnes dodává styl nebo komfort, ale jen málo může dát obojí. Adidas, na druhé straně, nabízí různé boty životního stylu, které jsou vizuálně atraktivní a velmi pohodlné.


NMD_XR1 Primeknit má minimalistický a jedinečný vzhled, který je rozpoznatelný i z dálky. Vybavená v úžasných barvách, tato obuv je schopna okamžitě upgradovat vaše oblečení. To jde dobře s džíny, šortky, legíny a jiné neformální a atletické oblečení.


K vrcholu je vyrobena z prodyšného a pružného materiálu. Nositelé tak mohou očekávat, že tato obuv bude poskytovat celodenní komfort i v nejteplejších počasí.


Fit & Size
Tato moderně vypadající neformální obuv se svým svrškem podobným ponožkám slibuje, že pohodlně obklopí nohy a poskytuje dostatečnou podporu. Obvykle běží podle velikosti. Pánské modely jsou nabízeny ve velikostech 7-14, zatímco dámské verze jsou k dispozici ve velikostech 5-11.


Pozoruhodné funkce
Navíc je Adidas NMD_XR1 Primeknit vybaven lehkou podrážkou Boost, která je oblíbená díky svým vlastnostem návratu energie. Udržování vzhledu NMD je neporušené, ale také obsahuje podložky tvarované EVA mezipodešví, které nejen zajišťují stabilitu, ale také dokončují vzhled tohoto davu.


Doplňující informace
Jeho struktura je zdokonalena pomocí tvarovaných čtvercových panelů TPU, semišové patní patky a elastického pásu, který prochází středovou nohou boty.
Trvanlivá gumová podrážka tenisky nabízí spolehlivou trakci a přilnavost.
Některé barvy jsou vybaveny celoplošným grafickým horním okrajem.
Další barevné schémata mají reflexní detaily, které zlepšují viditelnost obuvi v noci.
Pro dosažení optimálního uchycení je přidán šněrovací uzávěr s plochými šněrováním.
Značka Adidas se nachází na jazyku a podpatku tenisky.

Leave a Comment