Adidas Kanye West Yeezy 750 Boost tenisky Posouzení

Posted by admin 09/04/2018 0 Comment(s)


V roce 2013 skončila jeho desetiletá spolupráce s Nike a začínala nová s umělcem Adidas, umělec a návrhář obuvi Kanye West. Hlavním důvodem bylo, že Adidas nejenže mu umožňuje mít plnou kontrolu nad návrhy bot, ale také mu dává odměny za prodej obuvi. Adidas Yeezy 750 Boost je první teniska, kterou Kanye West navrhl pro tři pruhy od oficiálního oznámení o spolupráci v roce 2013.


První barevná barva, Adidas Yeezy 750 Boost Light Brown / Carbon White - světle hnědá, byla uvolněna zpočátku 14. února 2015 v 9 000 párech a okamžitě vyplacena během 10 minut. Jedná se o high-top tenisky s plnou semiš horní sedí na vrcholu bílé Boost podrážka. To také představuje výrazný dynamický midfoot popruh, perforovaný vamp a úplný uzávěr na zip na boční straně. Za méně než dva roky byly vypuštěny tři další barvy Yeezy 750 Boost v omezeném množství a za maloobchodní cenu 350 dolarů.


"Triple Black" je druhá barevná cesta pro tento Yeezy, který byl propuštěn později v roce 2015. Na rozdíl od prvního, Boost jediný jednotka na této barvě je černá, která odpovídá horní pro monochromatický vzhled.


Třetí colorway povolený 11. června 2016 - Yeezy 750 Boost "Glow in the Dark". Vyznačuje se světle šedou nubuckou podšívkou místo semišu, podobným světle šedým páskem na suchý zip a záře v tmavé pryžové gumové podrážce.


Poslední uvolněná barva je barva "čokoláda", která byla vydána 15. října 2016. Upravená silueta je vybavena prémiovým, dekonstruovaným nubuckým horním okrajem, který dělá botu širší, ale lehčí na nošení a gumovou podrážkou. Dřevěná gumová podrážka na této barvě však nesvítí ve tmě.


Adidas Yeezy 750 Boost Style
Jen jeden pohled na Adidas Yeezy 750 Boost a někdo by věděl, že to není jeden z těch průměrných tenisky. Jedná se o high-top tenisky s futuristickým designem ve vysoce kvalitní plné semišové nebo nubukové horní a podpůrné jednotce Boost. To se hodí trochu uvolněně na límci, takže jeho styl může být maximalizován, když je spárován s džíny nebo jogger kalhoty.


Fit & Size
Adidas Yeezy 750 Boost má minimalizovanou konstrukci s dostatečnou oporou a ochranou nohou, včetně podpěr kotníku s vysokou konstrukcí. Šňůrky lze nastavit tak, aby umožňovaly pohodlnější uložení v závislosti na přání zákazníka, zatímco uzávěr zipu podél boku zajišťuje zablokované a bezpečné uchycení.

Přístroj Yeezy 750 Boost je k dostání v pánských velikostech v rozmezí od 6 do 13 v Standardní šířce. První dvě barevné verze těchto obuvi jsou k dispozici pouze v plném rozměru. Nicméně pozdější uvolňování barev může nakonec obsahovat polovinu velikostí.


Pozoruhodné funkce
Jeden z nejvíce vyhledávaných, omezených a hygienických tenisů je Adidas Yeezy 750 Boost. Vyniká z ostatních tenisků nejen pro jednu pozoruhodnou vlastnost, ale protože je jeho celá celá očka. Má tuto botu podobnou minimalizovanou konstrukci, která zajišťuje fit přes celopropínací zip podél boku zajištěné dále páskem na suchý zip na horní, kulaté šňůrky na lano a dynamický midfoot pásek na suchý zip. Dalším zvláštním znakem je perforovaný vamp, který umožňuje ventilaci nohou.


Doplňující informace
Několik osobností bylo viděno na sobě Adidas Yeezy 750 Boost jako Kris Jenner, Kanye West, The Game, Big Sean, Travis Scott a 2 Chainz.
Poutko na suchý zip na midfoot těchto bot odráží disky značky Adidas. Na spodní straně popruhu pravé boty je zobrazen malý loga Adidas Trefoil, zatímco písmena "YZY" pro Yeezy se nacházejí na spodní straně levého nožního pásku. Vnitřní konec spodní strany obou popruhů je vybavený ikonickými třemi pruhy Adidas.
Stélka je odnímatelná. Tyto boty také obsahují další sadu tkaniček a prachových sáčků pro každou botu.

Leave a Comment