12 důvodů, proč koupit Adidas Yeezy 350 Boost v2

Posted by admin 27/04/2019 0 Comment(s)


„Dope“, „čisté“ a „cool“ byly slova, která běžně používali fanatici Yeezy a sběratelé tenisek, aby popsali siluetu boty Adidas Yeezy 350 Boost v2.
Většina kupujících byla ohromena technologií a kvalitou materiálů použitých v této botě. Vrchol Primeknit byl neuvěřitelně měkký a prodyšný, další přidali.
Někteří potvrdili, že podešev Boost na tomto modelu byla měkčí a pohodlnější než u modelu NMD.
Tato verze je k dispozici v neutrálních a pestrobarevných odstínech.
Adidas Yeezy 350 Boost v2 byl hodně oceněn za jeho pohodlný pocit v botách.
Mnozí si mysleli, že tato bota splnila jejich očekávání a humbuk.
Jeden recenzent si všiml, že tento stylový model vypadal odolnější než jeho předchůdce.
Ti, kteří celý den nosili Yeezy, byli potěšeni, že bota zůstala pohodlná, protože po nošení tenisek po celé hodiny nikdy necítila únavu.
Ačkoliv je cena značně vysoká, řeklo se, že to stojí za každý cent.
Na základě některých recenzí, Adidas Yeezy Boost 350 v2 je snadné cestovat s, lze nosit s různými oblečení a je snadno dát na a vzlétnout.
Několik z nich zjistilo, že tato teniska vypadala lépe osobně, než inzerovala online.
Několik zákazníků bylo spokojeno s aktualizacemi provedenými na této verzi a uvedlo, že výrazně zlepšilo tvar a tvar boty.


Sečteno a podtrženo
Pánské boty adidas yeezy 350 Boost v2 je pátá bota vydaná v kolekci Kanye West. Vyrobeno s prvotřídní tkaninou Primeknit a polstrováním Boost, je známé pro svou atraktivní estetiku a univerzálnost, vyšší komfort a prvotřídní kvalitu.
Jak se dalo očekávat, tato mluvená teniska se prodává za nákladnou cenu. Navzdory tomu, že sneakerheads nadále touží po nich pro svou módu-dopředu estetiku. Mnozí také vidí nákup jako investici. V současné době se tyto prodávají ve vyšších číslech, ale dostat pár může stále představovat výzvu, zejména na jeho datu pádu.


Adidas Yeezy 350 Boost v2 Styl
Tato ikonická bota je k dispozici v široké škále vizuálně atraktivních barevných schémat. Modely s neutrálním tónem akcentované bohatým barevným pruhem a monochromatické edice Cream White jsou považovány za všestranné, protože se dobře hodí k různým druhům oblečení. Zářivě zbarvené verze Adidas Yeezy 350 Boost v2, na druhé straně, pop, když jsou spojeny s jednoduchým ležérním nebo sportovním oblečením.

To nejlepší bestseller boty, s měkkou horní a dobře polstrovanou podešví, oba nepopiratelně lehké, poskytuje dostatečný komfort, který vydrží. Díky tomu je Yeezy 350 Boost v2 spolehlivou životní styl tenisky, která může být nošena na noční výjezdy, cestování a další. V určitém okamžiku pro mnoho tisíc let nosit tenisky Yeezy je již módní prohlášení, že práce s minimalistickým oblečením je nejlepší, když chcete rock vaše Adidas Yeezy 350 Boost v2.


Fit & Sizing
Vyrobeno z tlustého, jednodílného svršku Primeknit, očekávejte, že prodyšná a elastická tkanina této boty se bude rozšiřovat a formovat do tvaru nohou. Ačkoliv to bude mít podobu ponožek, systém vnitřní klece, který se nachází pod materiálem PK v čele boty, poskytuje Adidas Yeezy 350 Boost v2 strukturovaný tvar a spolehlivou podporu.

K dispozici jsou pánské a dámské modely, obě běžně běžící podle velikosti. Pánské velikosti se pohybují v rozmezí 4-14, zatímco velikosti žen se pohybují v rozmezí 5-12.5.

Pozoruhodné vlastnosti
Sneakerheads na celém světě rozpozná tuto botu okamžitě pro SPLY-350 popis napsaný přes jeho boční stranu. Jak je tato značka zobrazena na botě, se však liší v závislosti na colorway.

Navíc, Obuv Adidas Yeezy 350 Boost v2 je také všiml pro jeho agresivně-formoval gumovou podešev, která je průsvitná, flexibilní a trvanlivá. To také má okna odhalit full-délka Boids mezipodešev uzavřené uvnitř. Boost poskytuje energeticky návratné a citlivé odpružení.


Doplňující informace
Slovo SPLY-350 je psáno obvykle na obou botách colorway Beluga. Červené, měděné a zelené barvy, na druhé straně, mají SPLY-350 napsané vzad na pravé botě. Tento popis je však napsán na pravé i levé botě barev Zebra a BRED. Cream-White verze tohoto modelu má také toto slovo napsané na jeho boční straně, ale je sotva znatelné.
Yeezy 350 Boost v2 Bred colorway nevykazuje žádný pruh běžící přes jeho boční stranu.
K bezpečnému a pohodlnému uchycení je přidán šněrovací uzávěr. Laná šňůry na tomto modelu procházejí svrškem Primeknit.
Oříznutí límce dává botě pohodlný, ale pohodlný střih a zároveň poskytuje kotníku dostatek místa pro pohyb.
Přidání vyjímatelných vložek a polstrování na kotníku a patě zvyšuje pohodlí boty.
Extra pata tah kartu je přidán na některých colorways pro pohodlnější skluzu zapnout a vypnout.
Náplasti semišového materiálu lemují vnitřek jazyka a působí jako podpěra a výztuž pro systém šněrování.
Jiné rozlišitelné znaky

Leave a Comment