11 důvodů, proč koupit Adidas Superstar 80s

Posted by admin 04/08/2018 0 Comment(s)

1.Mnoho recenzentů shledává Adidas Superstar 80s dobře-postavený a prémiový pocit s all-kožené horní materiál.
2.Nemnoho zákazníků, jako je stylová povrchová úprava a pryžový design toe design, který udržuje je nostalgický kolem osmdesátých lét.
3.Všechno komentáře poukázalo na konzistentní vzhled z 80. let, ale s novým komfortem z měkké kůže.
4.Mnoho zákazníků je stále spokojeno se stylovým designem tohoto klasického tenisku, který se zdál, že odolal testu času.
5.Celé množství kupujících najde Adidas Superstar 80s snadné čištění.
6.Několik komentátorů ocenilo gumovou gumovou podrážku pro její pevnou přilnavost a přilnavost na různých površích.
7.Velký počet fanoušků tenisky schvaluje svůj nadčasový styl a všestranný design z roku 1980, který se dobře kombinuje s šortky nebo kalhoty.
8. Někteří uživatelé chválili obuv, protože kvalita tohoto klasického tenisky zůstala v souladu a nikdy se nezměnila v průběhu let.
9. Počet komentátorů tvrdil, že přes vrchní materiál z kůže zůstává botka vzdušná a prodyšná.
10.Mnoho recenzentů je ohromen gumovou podrážkou se vzorem rybí kosti, protože má dobrou trakci a přilnavost na zemi.
11. Počet recenzentů považuje cenu za 110 dolarů za retro tenisky za přiměřenou a velkou hodnotu za peníze.


Historie Adidas Superstar 80s
Předtím, než byly normální basketbalové boty, byly standardem štíhlé a street-style tenisky na hřišti. Mezi těmi, které opravdu svítily nejjasnější až dodnes, je adidas Superstar.


Obuv, jako je Adidas Superstar, se pak na basketbalovém hřišti všiml pro veškerý kožený svršek, pryžovou špičku a špičkový design, který se v té době považuje za inovace v basketbalové obuvi.


První návrhy Superstar vyšly v roce 1969. To nebylo dost dlouho, NBA a NCAA hráči začali si všimnout, že Superstar dosáhl, v určitém okamžiku, asi 75 procent hráčů na sobě boty, které v té době disponují pokročilejší technologií a ochranou s pryžovým prstencem. Mezi hvězdami, které oblékly Superstar uvnitř hřiště, je legenda NBA Kareem Abdul-Jabbar.


V průběhu let by však nebylo příliš dlouho, než by Superstar zaznamenalo zcela nové publikum. Teprve když prodej Adidas Superstar klesá se vstupem Air Jordans a dalších basketbalových obuvi, hip-hopové legendy Run D.M.C. oblékli botu tím, že je nosili na svých koncertech a představovali značku ve svých písních včetně klasického hitu "My Adidas".


Jediný čas, kdy společnost Adidas poznala, že se značka zajímá o hip-hopovou scénu a scéna streetwear byla tehdy, když se jeden z jejích zaměstnanců zúčastnil koncertu skupiny. Zbytek, samozřejmě, je historie. Adidas nabídla Run D.M.C. dohodu o schválení a přizpůsobení své klasické boty tak, aby upřednostňovala chutě svého nového fandomu.


Obrazová silueta toe basketbalového obalu byla znovu vydána společností Adidas Originals na počátku roku 2015, aby znovu prožila slavné dny tohoto klasického tenisku, který se v osmdesátých letech stal kultivovaným favoritem hip-hopové scény. Re-released s pony-vlasy 3-pruhy, boty udržely jeho klasický vzhled nikdy se odchyluje od původní siluety vánoční špičky a rybí kosti chodidla vzor podrážka.


Vzhledem k tomu, že byla vzkříšena, adidas Superstar 80s se různorodě zabývaly horními materiály včetně zavedení nejnovějších textilií, jako je Primeknit, stejně jako nové barevné barvy, které způsobily vzrušení mezi fanoušky obávaných tenisky a novým tisíciletým plemenem, kteří začali milovat retro tenisky .


Adidas Superstar 80s styl
Zobrazuje siluetu nejoblíbenější tenisky roku 1980, která se stala synonymem pro narození hip-hopové kultury a příležitostného pouličního stylu. Adidas Superstar je jedním z nejúspěšnějších a nejprodávanějších návrhů německé značky. Díky jedinečně identifikovatelnému designu prstů z pryžového pláště se tato basketbalová obuv proměnila oblíbená teniska s obličejem v posledních dvou letech, protože zájem o smíchání a přizpůsobení tenisky s trendovým oblečením se v posledních letech pomalu zvedl. Adidas Superstar 80 vám nejen přináší nostalgii, ale i vylepšený pocit této klasické obuvi.


Fit & Size
Adidas Superstar 80s má obecně přiléhavý tvar a splňuje svou velikost. Boty jsou udržovány těsné klasickým šněrováním a koženým jazykem. Boty jsou k dispozici ve velikostech pro muže a ženy. Pánské velikosti se pohybují od velikosti USA 5 až 14, zatímco velikost žen se pohybuje od velikosti USA 5 až 11.


Pozoruhodné funkce
Nejdůležitějším prvkem adidas Superstar 80s je tenká obuv z kůže, která pokrývá botu zevnitř a ven s měkčí koženou podšívkou pro pohodlný pocit v obuvi po celý den a celou noc. Tato kůže, která byla vyrobena z bývalých basketbalových kopů, změnila obličejový lifestylový tenisový kufřík, který nám přináší prvotřídní vzhled, který nás odvede zpět v době do osmdesátých let, kdy kultura pouštní ulice jen kvete.

Leave a Comment